Rb. Naziv tijela OIB Adresa Br. pošte Grad E-mail službenika Telefon službenika Web
1081. Dječji vrtić Sretno dijete 70410546521 Hrvace 309a 21233 Hrvace marica.sutra@gmail.com (+385 95) 9089 588 www.vrtic-sretnodijete.hr
1082. Osnovna škola Ivo Kozarčanin 90278949936 Tomislava Bogića 2 44450 Hrvatska Dubica ured@os-ikozarcanin-hrvatskadubica.skole.hr (+385 44) 525 541 www.os-ikozarcanin-hrvatskadubica.skole.hr
1083. Općina Hrvatska Dubica 01129249076 Vjekoslava Venka 4 44450 Hrvatska Dubica opcina.hrvatska.dubica2@sk.htnet.hr (+385 44) 855 002 www.hrvatska-dubica.hr
1084. Komunalac d.o.o. Hrvatska Dubica 88124811471 Petra Berislavića 39 44450 Hrvatska Dubica komunalac@sk.t-com.hr (+385 44) 855 422
1085. Narodna knjižnica i čitaonica Ivo Kozarčanin Hrvatska Dubica 87175913741 Vjekoslava Venka 3 44450 Hrvatska Dubica knjiznica.ivokozarcanin@gmail.com (+385 98) 177 689
1086. Vodoopskrba d.o.o. Hrvatska Dubica 36297945940 Petra Berislavića 39 44450 Hrvatska Dubica komunalac@sk.t-com.hr (+385 44) 855 422
1087. Centar za socijalnu skrb Hrvatska Kostajnica 58292354024 Josipa Marića 2 44430 Hrvatska Kostajnica hkrcmar@socskrb.hr (+385 44) 851 185 www.czsshk.hr
1088. Dječji vrtić Krijesnica Hrvatska Kostajnica 79465860140 Vladimira Nazora 40 44430 Hrvatska Kostajnica vrtic-krijesnica@sk.htnet.hr (+385 44) 851 305
1089. Vatrogasna zajednica područja Hrvatska Kostajnica 87231522228 Trg kralja Tomislava 2a 44430 Hrvatska Kostajnica
1090. Gradska knjižnica i čitaonica Milivoja Cvetnića Hrvatska Kostajnica 41036860721 Vladimira Nazora 17 44430 Hrvatska Kostajnica
1091. Osnovna škola Davorina Trstenjaka Hrvatska Kostajnica 29265221279 Školska 9 44430 Hrvatska Kostajnica skola@os-dtrstenjaka-hrkostajnica.skole.hr (+385 44) 851 099 www.os-dtrstenjaka-hrkostajnica.skole.hr
1092. Gradsko društvo Crvenog križa Hrvatska Kostajnica 57102461553 Josipa Marića 2 44430 Hrvatska Kostajnica gdckhrvatskakostajnica@gmail.com (+385 95) 5703 752 www.gdckhrvatska kostajnica.hr
1093. Grad Hrvatska Kostajnica 06208368082 Trg Nikole Šubića Zrinskog 1 44430 Hrvatska Kostajnica tajnik@hrvatska-kostajnica.hr (+385 44) 551 559 www.hrvatska-kostajnica.hr
1094. Srednja škola Ivana Trnskoga 71711701508 Hrvatskih branitelja 14 44430 Hrvatska Kostajnica ured@ss-itrnskog-hrvatskakostajnica.skole.hr (+385 44) 554 421 www.ss-itrnskog-hrvatskakostajnica.skole.hr
1095. Turistička zajednica Grada Hrvatska Kostajnica 87973741375 Trg Nikole Šubića Zrinskog 1 44430 Hrvatska Kostajnica tzg-hrvatska-kostajnica@sk.t-com.hr (+385 44) 551 558 www.tzg-hrvatska-kostajnica.hr
1096. JP Komunalac d.o.o. 28622553096 Unska 1 44430 Hrvatska Kostajnica tomislav.zlicaric@jp-komunalac.hr (+385 44) 525 512 www.jp-komunalac.hr
1097. Ekos Hrvatska Kostajnica d.o.o. za komunalne usluge 43667810039 Ratka Djetelića 2 44430 Hrvatska Kostajnica
1098. Općina Donji Kukuruzari 68881952354 Don Ante Lizatovića 2, Donji Kukuruzari 44430 Hrvatska Kostajnica opcina.donji.kukuruzari@sk.t-com.hr (+385 44) 857 021 www.donji-kukuruzari.hr
1099. Narodna knjižnica i čitaonica Majur 48637203851 Svetog Mihovila 2, Majur 44430 Hrvatska Kostajnica suzana.tumurad@gmail.com (+385 44) 858 064 http://knjiznice.nsk.hr/majur/
1100. Dječji vrtić Leteći Medvjedići 80497496808 Mirka Bedeka 75d 10251 Hrvatski Leskovac info@vrtic-letecimedvjedici.hr (+385 91) 5784 755 www.vrtic-letecimedvjedici.hr
Otvorena dozvola
Djelo "Popis tijela javne vlasti", čiji je autor Povjerenik za informiranje Republike Hrvatske, ustupljeno je pod Otvorenom dozvolom/Open Licence - The Republic of Croatia.