Rb. Naziv tijela OIB Adresa Br. pošte Grad E-mail službenika Telefon službenika Web
941. Osnovna škola Gola 05406765074 Trg kardinala Alojzija Stepinca 4a 48331 Gola ured@os-gola.skole.hr (+385 48) 833 143 www.os-gola.skole.hr
942. Vatrogasna zajednica Općine Gola 77514651848 Augusta Šenoe 12 48331 Gola
943. Općina Goričan 14842985448 Trg sv. Leonarda 22 40324 Goričan opcina@gorican.hr (+385 40) 601 191 www.gorican.hr
944. Osnovna škola Goričan 81340739070 Školska 16 40324 Goričan osg@os-gorican.skole.hr (+385 40) 601 160 www.os-gorican.skole.hr
945. Dječji vrtić Ružica 43289093591 Školska 14 40324 Goričan
946. Općina Gorjani 05866611479 Kula 1 31422 Gorjani opcina.gorjani@gmail.com (+385 31) 853 421 www.gorjani.hr
947. Osnovna škola Gorjani 38909870307 Bolokan 20 31422 Gorjani osgorjani@os-gorjani.skole.hr (+385 31) 853 009 www.os-gorjani.skole.hr
948. Dom za starije osobe Bistra 22653221433 Mirka Štreka 18 10298 Gornja Bistra dombistra1@gmail.com (+385 1) 3391 711 www.dom-bistra.hr
949. Dom za starije i nemoćne Zlatno doba 97554537692 Kumrovečka cesta 117 10294 Gornja Pušća info@zlatnodoba.hr (+385 47) 531 752 www.zlatnodoba.hr
950. Općina Gornja Rijeka 38669993312 Trg Sidonije Rubido Erdödy 3 48268 Gornja Rijeka vvaljak@yahoo.com (+385 48) 271 115 www.gornja-rijeka.hr
951. Vatrogasna zajednica Općine Gornja Rijeka 76986710453 Trg Sidonije Rubido Erdödy 3 48268 Gornja Rijeka
952. Općinska knjižnica Sidonije Rubido Erdödy 83521045908 Trg Sidonije Rubido Erdödy 3 48268 Gornja Rijeka opcinska.knjiznica.s.r.erdody@kc.t-com.hr (+385 48) 855 370 www.gornja-rijeka.hr
953. Osnovna škola Sidonije Rubido Erdody 63188192183 Jablanova 1 48268 Gornja Rijeka os.sidonije.rubido.erddy.gornja.rijeka@kc.t-com.hr (+385 48) 855 002 www.os-srerdody-gornjarijeka.skole.hr
954. Komunalno poduzeće Gornja Rijeka d.o.o. 77723557751 Trg Sidonije Rubido Erdödy 3 48268 Gornja Rijeka kpgr@email.t-com.hr (+385 48) 855 449 www.gornja-rijeka.hr
955. Osnovna škola Matije Gupca Gornja Stubica 93929174665 Matije Gupca 2 49245 Gornja Stubica osmggs@os-mgupca-gornjastubica.skole.hr (+385 49) 289 164 www.os-mgupca-gornjastubica.skole.hr
956. Općina Gornja Stubica 82071829681 Trg sv. Jurja 2 49245 Gornja Stubica gordana@gornjastubica.hr (+385 49) 290 915 www.gornjastubica.hr
957. Muzeji Hrvatskog zagorja 11298572202 Samci 64 49245 Gornja Stubica marketing@mhz.hr (+385 49) 587 881 www.mhz.hr
958. Vatrogasna zajednica Općine Gornja Stubica 76350827151 Matije Gupca 8 49245 Gornja Stubica
959. Općina Gornja Vrba 57288773562 Braće Radić 1 35207 Gornja Vrba opcina.gornja.vrba@sb.t-com.hr (+385 35) 457 055 www.gornja-vrba.hr
960. Osnovna škola Gornje Jesenje 45751007835 Gornje Jesenje 78 49233 Gornje Jesenje ured@os-gornje-jesenje.skole.hr (+385 49) 375 012 www.os-gornje-jesenje.skole.hr
Otvorena dozvola
Djelo "Popis tijela javne vlasti", čiji je autor Povjerenik za informiranje Republike Hrvatske, ustupljeno je pod Otvorenom dozvolom/Open Licence - The Republic of Croatia.